Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5