Titles you rated
Immortal BelovedRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
The Crying GameRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
Oliver!Rated ★ 4.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 5.0
Shakespeare in LoveRated ★ 5.0
Driving Miss DaisyRated ★ 5.0
The Paper ChaseRated ★ 3.0
Taegwondongja Maruchi ArachiRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
How to Marry a MillionaireRated ★ 4.0
TessRated ★ 4.0
The Many Adventures of Winnie the PoohRated ★ 4.0
GaslightRated ★ 4.0
Forbidden GamesRated ★ 4.0