Series
Ratings
39
Semantic ErrorRated ★ 2.0
The Pursuit of LoveRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
Epstein's Shadow: Ghislaine MaxwellRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Page TurnerRated ★ 3.5
TemptedRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0