Titles you rated
I Am LegendRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0