Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.0
The NorthmanRated ★ 3.5
FragtimeRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
On a Magical NightRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
TitaneRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5