Titles you rated
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.5