Series
Ratings
138
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난 15기 스페셜 명인전Rated ★ 4.0
- High School Mystery Club 2 CommentaryRated ★ 4.5
Gakuen AliceRated ★ 3.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0