Movies
Ratings
1346
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 0.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 2.5