Titles you rated
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 1.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
WallanderRated ★ 4.0- WallanderRated ★ 4.0
- WallanderRated ★ 4.0
WallanderRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0- Transporter: The SeriesRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 2.5