Titles you rated
Granny's Got TalentRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.5
Saw IVRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.5
Fantasy IslandRated ★ 1.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The RiteRated ★ 1.0
Piranha 3DRated ★ 1.5
Hansel & GretelRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
AnacondaRated ★ 1.0
EpitaphRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 2.0
The WitnessRated ★ 2.0
The NunRated ★ 1.0