Titles you rated
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 2.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0