Series
Ratings
53
AdolescenceRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 3.5
Dark MatterRated ★ 4.0
Five Days at MemorialRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
OzarkRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5