Movies
Ratings
765
Picture PerfectRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
DittoRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
27 DressesRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 3.0