Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0