Series
Ratings
33
Moon KnightRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
WayneRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0