Movies
Ratings
495
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Dark CityRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.5
Battleship PotemkinRated ★ 3.0
Einstein and EddingtonRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.0