Series
Ratings
133- The EventRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.5- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 3.0
The TudorsRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
The KillingRated ★ 3.0
RomeRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.0