Series
Ratings
60
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5