Movies
Ratings
58
Portrait of a BeautyRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5