Titles you rated
TakenRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 1.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 1.0
Barefoot GibongRated ★ 0.5
Pan's LabyrinthRated ★ 1.0
Rush HourRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The MistRated ★ 1.5
Knight and DayRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0