Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0