Titles you rated
BoyhoodRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5