Movies
Ratings
434
The ChorusRated ★ 5.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The NeverEnding StoryRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 5.0