Movies
Ratings
738
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
That ChristmasRated ★ 2.5