Movies
Ratings
22
The Little MermaidRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0