Movies
Ratings
82
Me Before YouRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 2.5
ChawRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0