Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
LockoutRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0