Titles you rated
The Front LineRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 1.0
I Am SamRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5