Series
Ratings
23
Mask GirlRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Love and FortuneRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5