Movies
Ratings
1190
SouthpawRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
Guns, Girls and GamblingRated ★ 3.0
SintelRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The BoxtrollsRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5