Titles you rated
Begin AgainRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Safe HavenRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0