Titles you rated
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
My Dear CatRated ★ 2.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
3 Leaf CloverRated ★ 2.5
Call of the CountryRated ★ 3.0
Love & LawRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0- DreamRated ★ 1.5
The King’s WomanRated ★ 3.5- Jang Gil SanRated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 1.5
Snow WhiteRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 2.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 4.0