Titles you rated
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 1.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
3000 Leagues in Search of MotherRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 4.0- TsukimonogatariRated ★ 3.0
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 3.0