Titles you rated
The KingRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 2.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 1.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 1.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 1.0
Finding DoryRated ★ 1.0