Movies
Ratings
76
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.5
Cast AwayRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5