Movies
Ratings
70
ChawRated ★ 1.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5