Movies
Ratings
935
Mission: CrossRated ★ 1.5
RetributionRated ★ 1.5
The Devil's DealRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
It ComesRated ★ 2.0
Bird Box BarcelonaRated ★ 1.5
The Green InfernoRated ★ 1.5
eXistenZRated ★ 3.0
PontypoolRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Haunting in ConnecticutRated ★ 2.0
PossessedRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
War DogsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 5.0