Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
MontageRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 1.5- Highway StarRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5