Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0