Titles you rated
No Time to DieRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
Re-startRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
UnderwaterRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.0
The Equalizer 2Rated ★ 2.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.5