Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
VinylRated ★ 4.5