Titles you rated
Kamikaze GirlsRated ★ 1.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Mokpo the HarborRated ★ 2.5
BurningRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5