Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5