Titles you rated
- Memories in My FrameRated ★ 4.5
The Apartment with Two WomenRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
I am MoreRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Loop DreamsRated ★ 4.5
Cats' ApartmentRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
CrescendoRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0