Titles you rated
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
18/40: Unbreakable Bond of DreamsRated ★ 4.5
Patient Chart PrayerRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0- Hey Handsome! Season 2Rated ★ 4.0
TempestRated ★ 1.5
Hey Handsome!Rated ★ 3.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
What will you do, Ieyasu?Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Love with a CaseRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 2.0