Titles you rated
Our TimesRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Blue SwallowRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5