Titles you rated
The FortressRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
UnbrokenRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5