Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5