Movies
Ratings
82
The Act of KillingRated ★ 0.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0