Movies
Ratings
138
Non-StopRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5